Aktualności

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego

ir
23 grudnia 2007

Za wszelkie dobro jakiego doświadczyliśmy w ciągu ostatniego roku od Boga za sprawą modlitwy różańcowej i poprzez wstawiennictwo – opiekę nad nami naszej najlepszej Matki Maryi w tym świątecznym czasie specjalnie podziękujmy Bogu.

W tym czasie wpatrujmy się szczególnie w to jak Jezus został przyjęty przez swoją ziemską rodzinę. Zobaczmy jak Maryja potrafi w najtrudniejszych warunkach przyjąć w Miłości i pokorze swojego Syna. Zobaczmy jak Józef wypełnia swoje zadanie bycia ojcem rodziny – Świętej Rodziny!

A przez modlitwę i codzienną naszą formację i oddawanie się prowadzeniu Ducha Świętego możemy te tak wielkie i trudne zadania wypełnić pięknie.

Wszystkim rodzicom, którzy obdarzają codziennie swoje dzieci najpiękniejszymi prezentami:

Bożym błogosławieństwem płynącym z modlitwy różańcowej przekazujemy najlepsze życzenia z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego!

Niech Ten, który przyszedł w ubóstwie ubogaca nasze życie Pokojem i Miłością!

Niech Jezus objawia swoją Miłość w rodzinach jak najpełniej przez naszą modlitwę różańcową.

A Maryja i Józef niechaj opiekują się nami tak jak opiekowali się Synem Najwyższego!

Dziękujemy też za wspólnotę modlitwy jakiej doświadczamy codziennie i o których dowiadujemy się dzięki przesyłanym nam życzeniom. Za wszelkie dobro i życzenia jakie składają nam rodzice z całej Polski i ze świata Serdecznie dziękujemy i również o swojej pamięci i modlitwie zapewniamy.

Ireneusz Rogala