Aktualności

Na dzień 8 grudnia zapraszamy do Gdańska!

ir
21 listopada 2006

Z wielką radością pragniemy poinformować wszystkie osoby, które modlą się za swoje dzieci że w dniu 8 grudnia w Katedrze w Gdańsku Oliwie uroczyście oddamy to dzieło modlitwy pod opiekę Matki Bożej Oliwskiej. Tej, która jest patronką rodziców modlących się za swoje dzieci - niechaj przyjmie nas pod swoją opiekę i wyprasza wszelkie łaski oraz uprasza łaskę dla rozszerzania tej różańcowej modlitwy rodziców w intencji swoich dzieci!

W dniu 8 grudnia, gdy odnawiamy nasz akt zawierzenia dzieci w modlitwie, w święto Jej Niepokalanego Poczęcia w Katedrze Oliwskiej o godzinie 19.30 odbędzie się Msza Święta w intencji wszystkich rodziców i dzieci objętych tą modlitwą oraz wszystkich osób zaangażowanych w szerzenie tego dzieła modlitwy. Po Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, uroczysty akt zawierzenia Matce Bożej Oliwskiej, a następnie różaniec. Całość zakończona zostanie Apelem Jasnogórskim. Przybądźmy licznie w tym czasie do Katedry Oliwskiej!

Niech to Święto zwycięstwa rodzicielskiej miłości wypływającej z wzoru miłości macierzyńskiej będzie dla nas umocnieniem w nadziei, że Bóg udzieli naszym dzieciom obfitości łask i ochroni je od zła.

Wiemy, że wielu spośród nas rodziców rozproszonych w Polsce i w świecie nie będzie mogło do nas dotrzeć, zatem zapraszamy do łączności duchowej w tym dniu! Te wszystkie róże, które są rozproszone w Polsce (i świecie) zapraszamy do łączności duchowej jak również do samodzielnego organizowania takiego spotkania na modlitwie i eucharystii – wszędzie tam gdzie jesteście.

Na to święto zawierzenia naszych dzieci, odnowienia zawierzenia przygotujmy się również duchowo odprawiając nowennę dziewięciodniowa przed świętem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.