Aktualności

Zapraszamy na modlitwę uwolnienia i uzdrowienia z ks. Grzegorzem Daroszewskim, egzorcystą diecezji Gdańskiej – 28.X. od godz. 19-tej.

ir
24 października 2022

Tym razem 28 X 2022 od godz. 19.00


 


 Ks. Grzegorz, duszpasterz osób zagrożonych sektami i okultyzmem od sierpnia posługuje jako egzorcysta. W każdy ostatni piątek miesiąca zaprasza na mszę św. z modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie. Jeśli potrzebujesz modlitwy w trudnej sytuacji życiowej – przyjdź!


 


Ksiądz Grzegorz od wielu lat wspiera w różnych wymiarach swoim działaniem i modlitwą osoby i rodziny zagrożone działaniami sekt i okultyzmem.  Od wielu lat wspiera również działania Różańca Rodziców i szereg inicjatyw jakie podejmowaliśmy.  Wielokrotnie wspierał i współorganizował Konferencję na temat zagrożeń osobowości człowieka na Uniwersytecie Gdańskim.


W programie spotkania katecheza, nabożeństwo uwolnienia i uzdrowienia, błogosławienie wody,  soli, oleju i świec. A centrum Eucharystia i następnie modlitwa wstawiennicza.


Spotkania odbywają się w parafii wojskowo-cywilnej pw. Matki Odkupiciela przy ul. Sobótki 20 2 Gdańsku Wrzeszczu.


Zapraszamy i prosimy o wspieranie modlitwą tego dzieła i osób zaangażowanych oraz przede wszystkim uczestników tego spotkania!