Aktualności

Modliliśmy się wspólnie, dziękowaliśmy i prosiliśmy Boga o dalsze łaski przez wstawiennictwo Maryi!

ir
9 grudnia 2014

W dniu Niepokalanego Poczęcia NMP – 8 grudnia po raz kolejny dziękowaliśmy za wszelkie łaski jakie otrzymaliśmy w Różańcu rodziców i modliliśmy się na Mszy św. w Archikatedrze Oliwskiej. Różaniec z udziałem rodziców, przed Najświętszym Sakramentem poprowadził ks. proboszcz Waldemar Waluk, który następnie koncelebrował Mszę świętą i w homilii wskazał m. innymi wielkość powołania każdego z nas do świętości. Jak co roku, ponowiliśmy w łączności ze wszystkimi rodzicami na świecie nasz Akt Zawierzenia dzieci i naszą modlitwę Matce Bożej Oliwskiej ! Po mszy św. odmówiliśmy modlitwę nowenny do MB Oliwskiej polecając wszelkie nasze intencje Jej opiece.

Wiemy o tym że w wielu miejscach w Polsce w łączności duchowej rodzice na mszach świętych modlili się w intencji swoich dzieci. Bardzo wielu nawiedziło Katedrę Oliwską , m.innymi dojechali do nas moderatorzy z Grodziska Mazowieckiego, aby właśnie tego dnia być w tej wspólnocie modlitwy. A obecnie potwierdzonych zgłoszeń z Polski i z całego świata jak widać po liście róż jest już 53440 osób!

Ufamy iż każde westchnienie i modlitwa, a szczególnie te zanoszone w dniu Niepokalanego Poczęcia niosą naszym dzieciom i nam jako rodzicom dobro i przybliżają nas ku Bogu.

Dziękujemy CI Maryjo za wielkie rzeczy jakie czynisz w nas, w naszych rodzinach i dla naszych dzieci!