Aktualności

Maryja Królową Polski - Polska Królestwem Maryi!

ir
10 sierpnia 2009

Polonia Semper Fidelis, Regnum Poloniae - Regnum Mariae

Sercem i czynem trwamy przy Maryi. Ona jest naszą Królową, setki tysięcy pielgrzymów, setki sanktuariów w Polsce w których trwamy, w których czuwamy i o których pamiętamy. „Od Bałtyku po gór szczyty kraj nasz płaszczem Jej okryty” i abyśmy skorzystali z tej opieki trzeba byśmy się do Maryi przyznawali odważnie.

Będą wciąż próbować naszą postawę i zaangażowanie, nasze słowa i modlitwa będą w praktyce sprawdzane przez „zorganizowane struktury zła”, a jednak nie słyszano aby Maryja kiedykolwiek opuściła tych, którzy pod jej opiekę się uciekają. W rocznicę zwycięstwa nad nawałą bolszewicką z 15 sierpnia roku 20 tego stają przed nami nowe wyzwania, zaplanowali nam prowokację i takich prowokacji będzie zapewne więcej.

Dlatego trwając w modlitwie i przy naszej Królowej dajmy wyraźny znak Jej królowania w Polsce. Nadesłano do nas informację o inicjatywie wywieszenia flagi polskiej z akcentem maryjnym, z niebieską wstęgą, kolorem maryjnym. Idąc tym tropem, ja osobiście wywieszę dwie flagi biało-czerwoną i niebieską ku czci naszej Królowej.

Zachęcamy aby się w to włączyć, aby dać wyraźny znak przynależności do Królestwa Maryi!