Aktualności

Marsz dla życia i rodziny ! Festiwal Życia - Gdańsk – Bazylika Mariacka – Różaniec Rodziców gromadzimy się wokół naszej flagi!

ir
14 czerwca 2024

W całej Polsce  - w 15 miastach ruszają w niedzielę 16 czerwca marsze dla życia i rodziny. Z wielkim rozmachem taki marsz jest szykowany w Gdańsku – a zakończy się świętowaniem na Festiwalu dla życia!


W Gdańsku 16 tego czerwca zaczyna się o godz. 15 tej marsz dla Życia i Rodziny.  Rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego  i wyrusza spod Kaplicy Królewskiej przy Bazylice Mariackiej.  Nasza flaga ma się znajdować przed Kaplicą i powinna być widoczna z daleka! Warto zgromadzić się również wokół niej i wspólnie przemaszerować dla życia! Dołączyć ze swoimi różami i emblematami.


Na festiwalu dla Życia będzie w strefie wspólnot również stoisko Wspólnoty Różańca Rodziców – będzie można porozmawiać, wziąć obrazki MB Oliwskiej oraz ulotki. Można zaprosić również te osoby które  się wahają – aby przekonały się jak owocna, łatwa a jednocześnie głęboka jest ta różańcowa modlitwa rodziców i aby zechciały dołączyć się ze swoimi dziećmi pod opieką Maryi.


ZAPRASZAMY  do radosnego świętowania życia! Sprawdź gdzie najbliżej ciebie jest taki marsz i weź w nim udział!