Aktualności

Mamy nowego prezydenta RP, niech mu Bóg błogosławi, niech Bóg błogosławi Polsce i Polakom!

ir
6 sierpnia 2015

Prezydent Andrzej Duda wskazał troskę o dobro wspólne i o odbudowanie poczucia wspólnoty narodowej oraz dumy z polskości jako cel i zasadę swego działania jako polityka sprawującego najważniejszy urząd w Polsce. Dziękujemy Bogu za to że dał nam właśnie takiego prezydenta, osobę która ma poczucie misji i nie jest małostkowa. Widać to choćby po tym że przemawia bez kartki, mówi od serca i mówi rzeczy proste i ważne ze zrozumieniem powagi swojego powołania.

Wiemy, że Prezydent A. Duda będzie miał przeciw sobie również wrogich i brutalnych przeciwników politycznych. Zniósł mężnie buczenie parlamentarzystów PO, gdy upomniał się w orędziu o głodne dzieci. Zniósł jak policzek i jeszcze wyciągnął rękę do zgody zapowiadając otwarcie na współpracę z wszystkimi w celu odbudowania wspólnoty narodowej Polaków. Na taką siłę i determinację stać tylko ludzi wybitnych. My ze swej strony możemy dawać mu tylko wsparcie. Miejmy nadzieję że tacy którzy potrafią buczeć gdy Prezydent RP wypowiada się w obronie najsłabszych i pokrzywdzonych znikną z polskiego życia publicznego i z polskiego parlamentu!

My wiemy jak bardzo prezydent potrzebuje wsparcia i modlitwy wspierającej jego działania i działania jego współpracowników. Polska potrzebuje naszej modlitwy aby została odbudowana nasza duchowa, narodowa jedność! I tego zobowiązania się podejmujemy. Boże dopomóż prezydentowi Dudzie, dopomóż Polakom i Polsce.

Od wielu dni modlitwa za prezydenta RP Andrzeja Dudą trwa w całej Polsce. Dziś szczególnie na mszach świętych w całej Polsce jest on polecany opiece Bożej, wstawiennictwu NMP Królowej Polski i świętych patronów naszego kraju. Od rana w każdym niemal zakątku Polski modlono się za Polskę i Prezydenta Andrzeja Dudę.