Aktualności

Mamo, Tato Pomóż! Broń swoich dzieci przed seksualizacją w Gdańsku i w całej Polsce!

ir
16 lutego 2020

Już w najbliższą środę 19.02.2020 r o godz. 15.30 Rodzice ze Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk rozpoczną długo oczekiwane rozmowy z Władzami Miasta Gdańska na temat wycofania programu seksualizacji młodzieży - Zdrovve Love. Rodzice proszą o OCEAN modlitwy, aby dzieci w Gdańsku i całej Polsce były wolne od deprawującej seksedukacji. Przed UM Gdańsk n aul. Długie Ogrody od 15.00 do 16.30 modlimy się!


W Różańcu Rodziców modlimy się o ochronę naszych dzieci przed WSZELKIM  złem, modlimy się też o dobre środowisko wzrastania. W Gdańsku i w wielu miastach w Polsce trwa jakby  niewypowiedziana wojna przeciw dzieciom i młodzieży. Z niewiadomych przyczyn pod pozorem równości i edukacji dorośli ludzie w imię obłąkańczych idei chcą odrzeć młodych z czystości i niewinności poprzez seksualizację  - od najmłodszych do starszej młodzieży.  Ten proces jest przemyślny i sankcjonowany przez uchwały samorządów choć nie jest zgodny z prawem.


W Gdańsku Inicjatyw obywatelska rodziców – Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk od ponad dwu lat próbuje wszelkimi środkami doprowadzić do zablokowania wdrażania w życie tych działań zmierzających do wprowadzenia seksedukacji do szkół.    Rodzice proszą o OCEAN modlitwy, aby dzieci w Gdańsku i całej Polsce były wolne od deprawującej seksedukacji. Proszę o jak najliczniejsze przybyć na miejsce spotkania z różańcami, od 15.00  modlitwa zacznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia  i będzie trwała do godz. 16.30.   My zaczynamy modlitwę w tej intencji już w poniedziałek na różańcu od 17.30  w poniedziałek w Katedrze Oliwskiej. Zapraszamy w poniedziałek i szczególnie w środę!  Dzieci w Polsce ogromnie potrzebują ochrony przez deprawacją i deprawatorami próbującymi się ulokować w szkołach!