Aktualności

Madryt 2011 Światowe Dni Młodzieży - wspierajmy już dziś młodzież na wzrastanie jutro!

ir
22 lutego 2011

Hasło programowe Szarych Szeregów program na dziś, jutro i pojutrze niech nam przyświeca abyśmy mieli otwarte serca i mysli na wspieranie naszej młodzieży w uczestnictwie w tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży. Na zaproszenie Papieża Benedykta XVI odbędą się one w tym roku w Madrycie w Hiszpanii w sierpniu.

Na pewno warto zachęcić do uczestnictwa nasze (i znajome) dzieci, które są w wieku młodzieżowym! Dołóżmy wszelkich starań do tego, aby było to wspaniałe doświadczenie duchowe dla młodych z całego świata.

Wszelkie informacje można znaleźć pod adresem:

http://www.madryt2011.pl/

Można też wspomóc organizację ŚDM poprzez dotację na stronie:

http://www.muchasgracias.info/

U góry można wybrać język (angielski lub hiszpański), a niżej kwotę jaką pragniemy przeznaczyć - można też wesprzeć konkretny projekt np. zakwaterowanie wolontariuszy lub przyjazd młodzieży z krajów Azji lub Ameryki Południowej. W prawym górnym rogu pojawi się nasz koszyk dotacji, aby przejść do płatności należy kliknąć See donations carts a następnie Checkout i dokonać wpłaty kartą lub na konto.

Pamiętajmy o tym ważnym i wspaniałym wydarzeniu w naszych codziennych modlitwach, oraz w solidarności z młodzieżą każdego 16-tego dnia miesiąca.