Aktualności

XIV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA – ZAGROŻENIA ROZWOJU OSOBOWOŚCI MŁODEGO CZŁOWIEKA Gdańsk 07-09 czerwca!

ir
14 maja 2024

Drodzy rodzice i nauczyciele, wychowawcy i katecheci, animatorzy róż i wszyscy zainteresowani przyszłością naszych dzieci i młodzieży!


Powracamy do organizowania Konferencji o Zagrożeniach Duchowych i zapraszamy do udziału XIV edycji Konferencji, któa odbędzie się w Gdańsku w dniach 7-9 czerwca tego roku. Tym razem poświęcona jest aktualności nauczania św. Jana Pawła II dla współczesnego człowieka – z wykładami  i poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie o sens życia – PO CO ŻYĆ!? Pytanie tak ważne i potrzebne młodym ludziom - nawet jeśli sobie tego nie uświadamiają.


Konferencja wpisuje się w  rocznicę 25-lecia ostatniej wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Trójmieście oraz u progu obchodów 100-lecia założenia Archidiecezji Gdańskiej i została objęta patronatem przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski Arcybiskupa Gdańskiego Tadeusza Wojdy.


Program Konferencji jest bardzo bogaty, zaproszenie przyjęli znani prelegenci, a wśród nich ks. prof. Marek Chmielewski, ks. Biskup Piotr Przyborek, red. Grzegorz Górny  i wielu innych.  Różaniec Rodziców jest współorganizatorem wydarzenia.  Zgłoszenia udziału  na stronie  https://konferencja-zagrozenia-po-co-zyc.konfeo.com


W trakcie Konferencji dowiemy się o zagrożeniach, ale przede wszystkim o sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dotychczasowa praktyka pokazuje jak bardzo owocny dla rodziców, wychowawców i nauczycieli był udział w naszych Konferencjach w poprzednich edycjach! 


Dokładny program Konferencji  i link do zgłoszeń jest na stronie Różańca Rodziców w zakładce Wydarzenia.


Serdecznie zapraszamy – proszę o rozesłanie tego zaproszenia jak najszerzej, również poza krąg różańcowych rodziców – aby jak najwięcej nas było i aby jak najwięcej osób skorzystało z tych unikalnych możliwości jakie daje Konferencja! Naprawdę warto przybyć!


Ireneusz Rogala  Koordynator Różańca Rodziców