Aktualności

Kochani rodzice i animatorzy róż rodziców!

ir
22 grudnia 2013

Z okazji nadchodzących Świąt Narodzenia Pana Jezusa, chcemy wam wszystkim przekazać najserdeczniejsze życzenia otwarcia na tą Bożą Obecność w naszym życiu. Na to światło i pokój jaki w noc Bożego Narodzenia przyniósł światu i każdemu z nas Jezus. Niech atmosfera miłości w Rodzinie z ubogiej stajenki zagości w naszych rodzinach i na nowo pozwoli przełamać to z czym przez cały rok nie potrafiliśmy sobie poradzić!

Niech przełamany opłatek oznacza, przebaczenie i pojednanie w imię tego czego sami doświadczamy od Jezusa. Niechaj to podzielenie się miłością rozszerza się z naszych rodzin i obejmuje całe nasze środowisko, miasta i wsie, całą naszą ojczyznę i wszystkich tych, którzy są poza jej granicami! A to czym jesteśmy obdarzeni w ten świąteczny czas niechaj będzie najlepszym obdarowaniem dla naszych dzieci. One potrzebują przede wszystkim atmosfery rodzinnego ciepła pojednania i pokoju. Na ten czas kolędowania i radości niechaj nam Bóg udziela wszelkich łask. Maryja Panna, która tak pięknie umiała przyjąć Jezusa, niech również każdego z nas okrywa płaszczem modlitwy i swej macierzyńskiej miłości. Niech Święty Józef oiekuje się naszymi rodzinami jak swoją, niech będzie wzorem dla ojców i wsparciem dla mam.

A w prezencie świątecznym kilka linków do materiałów audio i wideo na temat Różańca Rodziców i małżeństwa oraz artykułu w KRŚ:

Świadectwa nt. Różańca rodziców

Małżeństwo i Różaniec rodziców

Różaniec rodziców w Polskim Radio X,2012

Różaniec rodziców w Radio Rodzina

I. Rogala o różańcu część

I. Rogala wywiad o różańcu dla KRŚ