Aktualności

Już 13 lat rodzice modlą się za swoje dzieci w Różańcu Rodziców! 8 września 2014r .

ir
5 września 2014

Co rozpoczęło się spontanicznym odruchem naszych serc i potrzebą uproszenia ochrony naszych dzieci przez wstawiennictwo Niepokalanej rozrasta się na cała Polskę i cały świat.

Idea powierzania Bogu losów dzieci, ich trudnych i ważnych spraw, ich przyszłości i ochrony przed zagrożeniami okazuje się w oczywisty sposób bliska sercom rodziców pod każdą szerokością geograficzną. Jest nas już ponad 50 tysięcy rodziców, a zaangażowanie w ten ruch modlitwy wzrasta i przybiera coraz to nowe, ciekawe formy.

Świadectwa błogosławionych owoców tej modlitwy potwierdzają nieustannie słowa św. Bernarda że >> ...nie słyszano, aby ten kto się pod opiekę Maryi oddaje został zawiedziony ...<< i czerpią z nich dalszą inspirację!

Tym bardziej chcemy Bogu za ten czas i za wszelkie łaski podziękować i do tego dziękowania Bogu zachęcamy. W rocznicę powstania Różańca rodziców, 8 września, rodzice pierwszej róży spotykają się na Mszy Świętej o godz. 18.00 w Archikatedrze Oliwskiej, aby Bogu dziękować i o dalszą opiekę, dalsze łaski prosić.

Zaś dwa dni wcześniej, w pierwszą sobotę września, zapraszamy również do Katedry Oliwskiej na wieczorne nabożeństwo do MB Oliwskiej ze świecami.