Aktualności

\"EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL\".

ir
19 marca 2008

Jak blisko nas jest świat duchowy! Niezwykły dokument filmowy w TVP2 - gorąco polecamy ten film.

Drodzy przyjaciele,

Zapraszamy Was do obejrzenia filmu dokumentalnego:

\"EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL\". Emisja filmu - Wielki Czwartek 20 marca 2008 o godzinie 23:00 - Program 2 TVP.

1 lipca 1976 w centralnych Niemczech zmarła 24 letnia studentka pedagogiki Anneliese Michel. Lekarz podpisujący akt zgonu nie był w stanie stwierdzić naturalnej przyczyny śmierci. W czasie dochodzenia okazało się, że ostatnie 9 miesięcy życia dziewczyna była poddawana egzorcyzmom. Rodzice i dwaj księża egzorcyści zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci i dwa lata później skazani na karę 6 miesięcy więzienia. Proces ten wywołał w Niemczech największą medialna burzę od czasu procesów Norymberskich. Ustami bezpośrednich świadków, opowiadamy o tym, co naprawdę wydarzyło się w życiu Anneliese Michel. W filmie wykorzystaliśmy fragmenty oryginalnych nagrań audio dokonywanych podczas egzorcyzmów Anneliese Michel. Jest to wstrząsające świadectwo ukazujące podstawowe prawdy naszej wiary.

Szatan istnieje. Jest zabójcą nienawidzącym Boga i człowieka. Za wszelką cenę chce doprowadzić człowieka do śmierci wiecznej.

Jezus Chrystus jest prawdziwym Bogiem i tylko w Jego mocy możemy zwyciężać moce piekielne.

Film został zrealizowany we współpracy i przy wsparciu modlitewnym polskich księży egzorcystów, a więc tych kapłanów, którzy stoją na pierwszej linii frontu wojny z szatanem. Księża egzorcyści wzięli udział w specjalnym pokazie przedpremierowym zorganizowanym podczas ich zjazdu w Niepokalanowie. Film został przyjęty owacją na stojąco. \"Egzorcyzmy Anneliese Michel\" widziało już bardzo wiele osób. Zawsze wywoływał on żywe reakcje i ogromne duchowe poruszenie.

Z woli Bożej powstał materiał, który w niesamowity sposób dotyka serca człowieka.

Teraz najważniejszym jest, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o terminie emisji.

Wielki Czwartek 20 marca 2008 o godzinie 23:00 - Program 2 TVP

Leszek Dokowicz, Maciej Bodasiński