Aktualności

Drugie rekolekcje Różańca Rodziców - zarezerwuj termin w październiku! Zgłoś się!

ir
2 września 2022

Poznacie Prawdę, a prawda was wyzwoli …  i będziecie moimi uczniami.


Zapraszamy  rodziców z całej Polski, a szczególnie ze Śląska i z południa Polski na  rekolekcje dla Różańca Rodziców, prowadzone przez wspólnotę Marana Tha  z Gdańska, z której wywodzi się nasze dzieło modlitwy.  


Bogaty program  oraz świadectwa uczestników pierwszych takich rekolekcji z lutego tego roku zachęciły nas aby, po raz kolejny  zorganizować je, tym razem na południu Polski na Górze  Św. Anny. Jeśli modlisz się w Różańcu Rodziców, jesteś animatorem/animatorką róży, jeśli potrzebujesz umocnienia i modlitwy, spotkania się w szerszym gronie rodziców, czy też przybliżenia idei modlitwy Różańca Rodziców, a może przemodlenia ważnych spraw, to te rekolekcje są dla Ciebie! Na te rekolekcje nikt nie przybywa przypadkowo!


Rekolekcje odbędą się w weekend 14-16 października w domu rekolekcyjnym Sanktuarium na Górze Św. Anny (woj. Opolskie), początek   ok. 17.30,  w piątek, zakończenie w niedzielę ok 15.30. W programie codziennie msza święta, katechezy, modlitwa o uzdrowienie, modlitwa przebaczenia, modlitwa o wylanie Ducha Świętego. Zaplanowaliśmy też czas na pytania i odpowiedzi  nt. Różańca Rodziców oraz czas świadectw i wymiany doświadczeń.


Koszt pobytu w domu rekolekcyjnym wraz z posiłkami  jest uzależniony od pokoju i wynosi: 


W pokojach z łazienkami:


A - pokoje 2 os. – 280 zł/os.


B - pokoje 3, 4, 5 os. – 250 zł/os.


W pokojach bez łazienek:


C - pokoje 2 os. – 250 zł/os.


D - pokoje 3, 4, 5 os. – 210 zł/os.


Zgłoszenia  i zapisy do dnia 3-go października 2022 roku. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w pokojach zachęcamy do jak najwcześniejszej rejestracji.


W zgłoszeniu prosimy podać dla każdego uczestnika:  imię i nazwisko ,  preferowany pokój,  nr. telefonu / maila,  miejscowość oraz diecezję z której pochodzi. Jeżeli ktoś chce być zakwaterowany w jednym pokoju z daną osobą to należy to napisać w zgłoszeniu.


Pierwszeństwo mają zgłoszenia opłacone lub z zaliczką w wysokości 100 zł/ osobę płatne na konto: Dom Pielgrzyma, al. Jana Pawła II 7, 47-154 Góra św. Anny 


Nr. konta:  21 88840004 2004 0001 2364 0022


Tytułem: zaliczka /opłata za rekolekcje RR, imiona i nazwiska osób


Zapisy - zgłoszenia  mailem na adres: [email protected];  odpowiedzi na pytania i wyjaśnienia  telefonicznie  pod numerem telefonu: 501 191 905