Aktualności

Doroczna Konferencja nt. zagrożeń osobowości na Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku Oliwie - zapraszamy!

ir
16 listopada 2013

W imieniu organizatorów kolejnej Konferencji o zagrożeniach duchowych zapraszam do udziału w:

VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka na początku XXI wieku, która odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2013 na Uniwersytecie Gdańskim.

Motywem przewodnim tegorocznej refleksji będzie hasło:

Rodzina w sieci – sieć w rodzinie

Niezwykle bogaty program został rozdzielony na dwa dni, oraz zaproszeni goście gwarantują niezwykle wysoki poziom merytoryczny. Konferencja to też okazja do bezpośredniej rozmowy i wymiany swoich doświadczeń, a także umocnienia duchowego!

Patronat honorowy nad Konferencją przyjęli JE ks. Arcybiskup Gdański Sławoj Leszek Głódź oraz JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Bernard Lammek.

Konferencja tradycyjnie odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w budynku Biblioteki głównej w Gdańsku Oliwie w dniach 23 i 24 listopada 2013 r., a poprzedzona zostanie Mszą św. w Katedrze Oliwskiej w piątek w dniu 22 listopada o godz. 18.30 z wykładem wprowadzającym Ks. dr. Jana Uchwata

Intelligent design – Boży pomysł na małżeństwo i rodzinę w myśli Jana Pawła II

Program i wszelkie informacje organizacyjne można uzyskać ze strony Konferencji: http://konferencja.cios.gda.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – zgłoszenie można wysłać przez Internet za pomocą formularza na stronie Konferencji: http://konferencja.cios.gda.pl/?o=zgloszenie

Zapraszamy też gorąco do wspierania duchowego modlitwą tej Konferencji oraz wszystkich osób w nią zaangażowanych. W miarę możności również do wsparcia materialnego organizacji tej Konferencji.

W czasie konferencji będzie można nabyć wiele interesujących pozycji literatury z zakresu omawianej tematyki. Czasem jest to unikalna możliwość!

W imieniu organizatorów zachęcam WSZYSTKICH chętnych spośród grona rodziców, a zwłaszcza animatorów róż do jak najwcześniejszego zarejestrowania się z powodu ograniczeń ilości miejsc i do odwiedzenia nas w tych dniach w Gdańsku, a wszystkich rodziców którzy osobiście nie mogą wziąć udziału do łączności duchowej.

RÓŻANIEC RODZICÓW JEST WSPÓŁORGANIZATOREM WYDARZENIA, zatem będzie również możliwość spotkania się i wymiany zdań w kuluarach Konferencji.

Ireneusz Rogala, rozaniecrodzicow.pl