Aktualności

Bóg zwyciężył – Modlitwa za Prezydenta RP Andrzeja Dudę – w całej Polsce !

ir
4 sierpnia 2015

W dniu objęcia urzędu prezydenta RP Andrzeja Dudę, wybranego przez naród w maju w całej Polsce organizowana jest modlitwa. Powszechne przekonanie, że to właśnie dzięki modlitwie możliwa byłą tak wielka mobilizacja i zwycięstwo nad obcymi Polsce ideami znajduje obecnie swój wyraz w modlitwie za Prezydenta.

Modlimy się dziś i podejmujemy zobowiązanie do otaczania modlitwą osoby Prezydenta w ciągu całej jego kadencji. Modlimy się o to aby godnie sprawował swój urząd, aby realizował swoje zadania uwzględniając ponad tysiącletnią tradycję państwa polskiego i chrześcijaństwa w Polsce. Modlimy się o ochronę przed zakusami zła wobec Polski i jej prezydenta. Modlimy się za wszystkich współpracowników prezydenta o dobre wypełnianie podejmowanej misji odbudowania wielkiej tradycji polskości zawartej w słowach bliskich każdemu Polakowi: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Modlimy się też za tych, którzy dali się zwieść różnej maści mącicielom aby otworzyli swoje serca i oczy na potrzebę powrotu do normalności w polskim życiu publicznym.

Ta modlitwa ma różny charakter: w trakcie wyborów podejmowane były modlitwy różańcowe, organizowano nowenny eucharystyczne w różnych kościołach poszczególnych miast i regionów, na stałe modli się za ojczyznę Krucjata różańcowa za ojczyznę. Modlitwę i czuwania podejmowały liczne wspólnoty modlitewne, modlono się w wielu klasztorach i zgromadzeniach zakonnych. My, rodzice modlący się na różańcu za nasze dzieci włączaliśmy naszą modlitwę w ten ogromny duchowy wysiłek i zryw modlitwy.

Teraz poczynając od pierwszego dnia MUSIMY pamiętać, że prezydentowi PR, p. Andrzejowi Dudzie nasza modlitwa potrzebna jest co dnia. Widać po wszczętych przeciw niemu akcjach i prowokacjach medialnych, że będzie zaciekle zwalczany przez bezbożników i różnej maści wrogów Polski, Kościoła i ludzi. Niech nasza modlitwa codzienna towarzyszy jemu, jego rodzinie i współpracownikom w tym naprawianiu tego co w Polsce zepsuto (nawet w ostatnich dniach). Niech będzie jego codziennym umocnieniem i wsparciem, a dla nas niech będzie udziałem w zmienianiu Polski ku dobremu.

Nawet media dalekie od religijnego zaangażowania dostrzegły ten fenomen - poniżej link do artykułu w Rzeczypospolitej:

W całej Polsce Modlitwy za Prezydenta RP w dniu objęcia urzędu