Aktualności

26/27 lutego noc walki o błogosławieństwo dla Polski

ir
26 lutego 2022

W nocy z 26 na 27 lutego podejmujemy całonocną modlitwę  o błogosławieństwo dla Polski.  Modlimy się wraz z naszymi biskupami i kapłanami we wszystkich możliwych miejscach na terenie całej Polski i poza jej granicami. Jako Różaniec Rodziców, dołączamy do wielu wspólnot zaangażowanych w tą modlitwę. Polska potrzebuje naszej gorącej, wspólnej modlitwy i błogosławieństwa w tym tak trudnym dla świata czasie!  Niezwłocznie, pilnie  wyślij ta informację do swoich róż i przyjaciół!


Zobacz gdzie jest Kościół najbliższy twojego mieszkania i dołącz jeśli możesz, jeśli nie możesz być w Kościele to łącz się duchowo! Transmisja będzie z TV Niepokalanów,  O modlitwę proszą kapłani i Biskupi polscy. Wielu kapłanów zaprasza poprzez linki internetowe - niech ta noc będzie dla Polski - ale i dla świata nocą modlitwy, która przemienia serca ale i zmienia bieg historii.


Tego potrzebuje Polska, nasza ojczyzna, Europa i świat. Tego potrzebują nasze dzieci - ich przyszłość w naszych rękach złożonych do modlitwy i trzymających różaniec. 


Na stronie Błogosławieństwo dla Polski znajdują się potrzebne materiały i modlitwy, znajduje się plan całonocnego czuwania.


Święty Andrzeju Bobola, módl się za nami!


Świeci i błogosławieni polscy, módlcie się za nami!


Maryjo, Królowo Polski, Módl się za nami!