Aktualności

Oszczerczy atak na św. Jana Pawła II potwierdza jego świętość, a od nas wymaga zdecydowanej obrony Polski, Polskości i Kościoła – modlitwą i postem!

ir
8 marca 2023

Oszczerczy atak na św. Jana Pawła II potwierdza jego świętość, a od nas wymaga zdecydowanej obrony Polski, Polskości i Kościoła – modlitwą i postem!


Zorganizowane siły zła jak co roku w okresie Wielkiego Postu z zajadłością i wściekłością atakują Kościół i Polskę, aby zabrać nam ten błogosławiony czas refleksji i nawrócenia.  Nasza reakcja to post i modlitwa o świętość Polskiego Narodu, o nawrócenie bluźnierców i ochronę przed totalnym kłamstwem! Bolesna Królowo Polski wspomagaj nas i módl się za nami!


Kłamali, kłamią i będą kłamać na temat Kościoła. Tym razem uderzają w największego Polaka w historii, całkowicie ignorując  prawdę oraz wielkie rzeczy jakie Bóg poprzez św. Jana Pawła II uczynił w świecie! Oto teraz czas sprawdzenia postaw, czy jesteś za prawdą i za Polską, czy też za kłamstwem, przeciw Polsce i Kościołowi!? Z kim przestajesz, z kim jesteś we wspólnocie ducha i poglądów!? 


Nie tylko nie wolno nam ulegać tym kłamstwom, ale również nie wolno nam milczeć, nie wolno nam czynić gestu Piłata i umywać rąk,  nie możemy być niemymi uczestnikami tłumu który krzyczy – Ukrzyżuj!


Oprócz prostowania bluźnierczych i oszczerczych ataków na św. Jana Pawła II winniśmy  Bogu modlitwę ekspiacyjną za Polskę i za te bezeceństwa propagowane w języku polskim i przez niektórych Polaków przyjmowanych za prawdę!


Święty Janie Pawle II, módl się za nami,


Wszyscy polscy święci i błogosławieni, módlcie się za nami,


Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami,


Panie Jezu, ubiczowany i ukrzyżowany, zmiłuj się nad nami!