Aktualności

APEL o modlitwę w intencji Synodu o Rodzinie - CITIZEN GO

ir
30 września 2015

Już 4 października, w dzień św. Franciszka, rozpoczyna się Synod o Rodzinie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Kościele. Jednocześnie to takie wydarzenie, które potrzebuje ogromnego wsparcia modlitewnego wszystkich wierzących. Zapewnijmy o naszym wsparciu Papieża Franciszka i pozostałych Uczestników Synodu. Módlmy się w tej intencji indywidualnie, w naszych rodzinach i większych wspólnotach.

Synod jest ogromną szansą pokazania i przypomnienia światu wartości trwałego, wiernego małżeństwa i szczęśliwej rodziny oraz drogi, jaka do nich prowadzi. Módlmy się za Papieża, Biskupów oraz Świeckich biorących udział w Synodzie (Polskę reprezentują Państwo Jadwiga i Jacek Pulikowscy - cenieni od lat specjaliści w tematyce małżeńskiej i rodzinnej), aby jak najlepiej przekazali światu ewangeliczną prawdę o małżeństwie i rodzinie, a świat tę prawdę usłyszał.

P. Magdanelna Korzekwa zaprasza nas do wspólnej modlitwy i do przekazania tej informacji do naszego Ojca Św. Franciszka : Polacy modlą się za Synod i piszą do Papieża