Aktualności

Zatrzymaj aborcję – dziś to Ty możesz opowiedzieć się za życiem

ir
1 września 2017

Dziś ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, wykreślającej z polskiego prawa możliwość aborcji dzieci chorych i niepełnosprawnych. http://zatrzymajaborcje.pl/ to adres uruchomionej dziś strony internetowej, z której można pobrać formularz do zbierania podpisów pod obywatelskim projektem "Zatrzymaj aborcję", zakazującym aborcji eugenicznej. Rozpoczęta dziś zbiórka potrwa do 15 listopada, a w ciągu 3 miesięcy Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję" musi złożyć u Marszałka Sejmu minimum 100 tys. podpisów.
Ta sprawa nabrzmiała w społeczeństwie, a teraz jest dobry moment, żeby to zrobić. To wynika nawet z kalendarza, bo jeśli zaczęlibyśmy za kilka miesięcy, to finał wypadłby w okresie kolejnej kampanii wyborczej i trudno byłoby o pozytywne zmiany.
Proponowana zmiana jest niewielka, ale ratuje wiele dzieci. Chodzi o to, żeby pomóc konkretnemu człowiekowi. Wykreślamy z ustawy jeden punkt, ale ten decydujący o 95-96 proc. przypadków legalnej aborcji w Polsce.
Im więcej podpisów za projektem, tym lepiej. Jest bardzo duże poruszenie. Ludzie chcą się podpisywać, bo to jest projekt, który ma realne szanse na sukces.
Kochani Rodzice – wiemy jakim skarbem są nasze dzieci, módlmy się i działajmy aby w Polsce życie było chronione!