Aktualności

8 września czternasta rocznica powstania Różańca Rodziców

ir
8 września 2015

Już czternaście lat upłynęło od pamiętnych rekolekcji wspólnoty Marana Tha, po których grupa rodziców zorganizowała pierwszą różę i zaczęła się modlić za swoje dzieci.

Przez ten czas doświadczaliśmy i nadal doświadczamy opieki Maryi i wiele Bożej pomocy. Wielu innych, tysiące i dziesiątki tysięcy innych rodziców dołączyło do tej grupy. Powstało tysiące róż rodziców we wszystkich zakątkach świata, tam gdzie są Polacy i katolicy.

Wielka radość przepełnia nasze serca, wiele dobra jakiego doświadczyły nasze dzieci i nasze rodziny skłania nas do dziękowania Bogu i tym którzy podjęli to Boże wezwanie aby różaniec rodziców rozszerzać i do niego się włączać.

Właśnie w 14 rocznicę powstania we wspólnocie Marana Tha w Gdańsku Oliwie w kościele św. Jakuba obok Katedry Oliwskiej za wszystkie łaski dziękowaliśmy na Mszy św. sprawowanej przez ojca duchowego tego dzieła - ks. prof. Andrzeja Kowalczyka. I modliliśmy się o dalsze rozszerzanie tego dzieła, o rozwój i błogosławione owoce dla rodzin i dzieci w Polsce i na całym świecie.