Aktualności

III rekolekcje Różańca Rodziców do Kodnia w dniach 19-21 maja!

ir
10 maja 2023

Zapraszamy rodziców z całej Polski na trzecie ogólnopolskie Rekolekcje Różańca Rodziców   prowadzone przez ks. Grzegorza Daroszewskiego z udziałem inicjatorów tej modlitwy Ireneusza i Ewy Rogalów. Rekolekcje odbędą się w weekend 19-21 maja 2023 w Sanktuarium MB Kodeńskiej w Kodniu, początek ok. 17.15 w piątek, zakończenie rekolekcji w niedzielę ok. 14.00.   Prosimy cały Różaniec Rodziców o modlitwę w intencji błogosławionych owoców tych rekolekcji dla uczestników i dla nas wszystkich! 


Rekolekcje  zaplanowane pod hasłem Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli będą skupione na zagadnieniach ochrony przed zagrożeniami duchowymi oraz pogłębieniu naszej modlitwy różańcowej rodziców, wzajemnym dzieleniu się świadectwem a także możliwością zapoznania się z praktycznymi aspektami Różańca Rodziców popartymi wspólną modlitwą.


Zapraszamy  rodziców z całej Polski, a szczególnie ze Wschodniej Polski na  wyjątkowe  rekolekcje  Różańca Rodziców. Bogaty program oraz świadectwa uczestników naszych rekolekcji z 2022 roku zachęciły nas aby, po raz kolejny  zorganizować je, tym razem na wschodzie Polski w Sanktuarium w Kodniu, w roku jubileuszowym, ze specjalnie przygotowanym programem.


Jeśli modlisz się w Różańcu Rodziców, jesteś animatorem/animatorką róży rodziców, jeśli jesteś rodzicem i potrzebujesz umocnienia i modlitwy o uzdrowienie i przebaczenie, jeśli potrzebujesz spotkania w gronie modlących się rodziców, czy też przybliżenia idei modlitwy Różańca Rodziców u samego źródła, to te rekolekcje są dla ciebie! Nikt nie przybywa na nie przypadkowo! To sama Maryja zaprasza!


Rekolekcje odbędą się w weekend 19-21 maja 2023 w domu rekolekcyjnym Sanktuarium MB Kodeńskiej w Kodniu,  początek   ok. 17.15  w piątek z mszą świętą i  modlitwą o uzdrowienie.  Zakończenie rekolekcji w niedzielę ok. 14.00. W programie codziennie msza święta, katechezy, modlitwa o uzdrowienie, modlitwa przebaczenia, modlitwa różańcowa. Zaplanowaliśmy też czas na pytania i odpowiedzi  nt. Różańca Rodziców oraz czas świadectw i wymiany doświadczeń dla animatorów i rodziców.


Koszt pobytu w domu rekolekcyjnym wraz z posiłkami  jest uzależniony od pokoju (dostępność miejsc w pokojach 2 osobowych należy potwierdzić)  i wynosi:


 Pokój 3  i 4 osobowy   - 230 zł/osobę,


Możliwy dział bez noclegu i posiłków -  50 zł,


 Informacje szczegółowe można uzyskać pod wskazanym numerem telefonu.


W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nr. telefonu / maila,  miejscowość oraz parafię i diecezję z której pochodzi.


Zapisy  mailem na adres  [email protected];  zgłoszenia  telefoniczne  pod numerem telefonu        501 620 913 -   pani Anna.