Aktualności

Dzień Świętości Życia - 25 marca, Życie jest po prostu piękne!.

ir
25 marca 2024

Chcemy zachwycać się darem życia, jakie każdy z nas otrzymał i dziękować za KAŻDE życie, które się właśnie rozpoczyna pod sercem mamy! Niech to będzie przesłanie Narodowego dnia ochrony życia!  Zakończenie życia bezbronnej istoty ludzkiej  pod sercem mamy przez kogokolwiek, a zwłaszcza przez decyzję matki nie jest i nie może być NIGDY prawem! Mamę w tej dramatycznej sytuacji należy wspierać na wszelkie możliwe sposby  - w każdej sytuacji.  


Wrogom życia zależy na tym aby debatować o tematach zastępczych, tymczasem gdy uświadomimy sobie piękno i wielkość daru życia, to na drugi plan muszą zejść wszystkie argumenty za zabijaniem dzieci poczętych, za eutanazją ludzi starszych i schorowanych, za wszelkimi dewiacjami zabijającymi w człowieku jego przyrodzoną godność!


O tym zachwycie nad życiem i jednocześnie możliwości wspierania modlitwą wszystkich tych, którzy wspierają życie i jego piękno na każdym możliwym polu i w każdym jego obszarze należy mówić w sposób piękny i konstruktywny. Bez oceniania i negatywnych emocji, bo ich jest i tak zbyt wiele , a służą przede wszystkim wrogom życia!  Wydana przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek pod koniec ubiegłego roku ksiażka pt. Z Miłości do życia w piękny i logiczny sposób wyjaśnia jak myśleć i mówić o ochronie życia, które właśnie się rozpoczęło pod sercem mamy! Autorka Stephanie Grey Connors w piekny i bardzo logiczny sposób przemawia zarówno do rozumu jak i do serca. 


Taką wypowiedź można było usłyszeć w ubiegłym roku w Radio Gdańsk, a w tym roku w Radio Warszawa  - ze strony inicjatywy 40 DNI DLA ŻYCIA.  Inną wielką pracę na rzecz życia w rodzinie wykonał Instytut Wiedzy o Rodzinie – opracowując i publikując całą serię audycji o wspólnym tytule Debaty Mamy i Taty.


 Błogosławiona Rodzino Ulmów, módl się za nami!


Święty Józefie, Opiekunie Syna Bożego , módl się za nami!


Maryjo, która przyjęłaś nowe życie, módl się za nami!