Aktualności

8 września Różaniec Rodziców obchodzi 17 rocznicę, Zapraszamy na Mszę św!

ir
2 września 2018

W tym roku 8 września Różaniec Rodziców obchodzi 17 rocznicę zapoczątkowania modlitwy i pierwszej róży pw.  Św. Stanisława Kostki. Z inspiracji róż rodziców z Gdańska Osowej, którzy pieszo przyjdą w pielgrzymce do MB Oliwskiej w Katedrze w Gdańsku Oliwie zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 12.00 do Katedry Oliwskiej, do Kaplicy Mariackiej.  Mszę świętą odprawi ks. Prof. Andrzej Kowalczyk założyciel wspólnoty Marana Tha , z którego duchowego dziedzictwa wyrasta nasza modlitwa.


Będziemy Panu Bogu dziękować za wszelkie łaski jakich doświadczamy, za wszystkich rodziców i rodziny zaangażowane w Różaniec oraz tych którzy nas w naszym powołaniu rodzicielskim wspierają. I  będziemy prosić o błogosławieństwo i obfitość łask w naszych rodzinach, dla naszych dzieci - zwłaszcza dla tych najtrudniejszych sytuacji. Zapraszamy wszystkich,  zwłaszcza z okolic Trójmiasta a również z Polski -  w tym roku bardzo wielu pielgrzymów już odwiedziło Oliwę i Matkę Bożą Oliwską – która wspiera nas i dodaje sił!


Tych, którzy nie będą mogli przybyć zapraszamy do łączności duchowej, do jedności w modlitwie i organizowania mszy świętych u siebie w parafiach!


Matko z Oliwskiej Katedry, gdzie na Anioł Pański dzwonów głos, pomóż nam w wierze trwać, nie odejść od Boga ni na krok!