Uczestnictwo w róży internetowej

Każdy może dołączyć do róży internetowej - wystarczy przesłać zgłoszenie przez formularz na naszej stronie.

Jak wygląda uczestnictwo w róży?

 • Będąc w róży należy codziennie odmawiać wskazaną tajemnicę. Co miesiąc samodzielnie przechodzimy do następnej tajemnicy w kolejności.
 • Osoba odmawiająca pierwszą tajemnicę radosną odmawia też w imieniu wszystkich uczestników róży modlitwy rozpoczynające różaniec, czyli Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3x Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.
 • Co miesiąc otrzymasz e-mail z przypomnieniem aktualnie odmawianej tajemnicy, rozważaniem i linkiem do comiesięcznego potwierdzenia uczestnictwa. Zamiast tego możesz też co miesiąc potwierdzić uczestnictwo po zalogowaniu na stronie internetowej.

Jak dołączyć do róży?

 1. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy.
 2. Po wysłaniu formularza w ciągu kilku minut otrzymasz email w celu potwierdzenia i zweryfikowania autentyczności osoby zgłaszającej.
 3. Kiedy potwierdzisz dołączenie, zostaniesz przydzielony do konkretnej róży internetowej (docelowo składającej sie z 20 rodziców). Informację o patronie Twojej róży i odmawianej tajemnicy otrzymasz na email, możesz sprawdzić je po zalogowaniu na stronie (w zakładce "Moja róża").
 4. Pierwszego dnia, przystępując do modlitwy, odmawiamy dodatkowo Akt Zawierzenia.
 5. Przed dołączeniem należy się zapoznać z Zasadami uczestnictwa w Różańcu Rodziców.
Dołączam do róży

Dodatkowe informacje

 • Bardzo prosimy o comiesięczne potwierdzenie modlitwy (przez stronę lub link z wiadomości) - bardzo dbamy, aby w różach były tylko osoby faktycznie uczestniczące w modlitwie, więc osoby nie przesyłające potwierdzenia przez kilka miesięcy są usuwane z róż. Wpisy nie potwierdzone dłużej niż 6 miesięcy są przez system kasowane. W takim przypadku aby powrócić do modlitwy można zgłosić się ponownie. System przydzieli do nowej róży.
 • Gdy urodzi się dziecko, możemy dopisać je do róży poprzez stronę internetową (po zalogowaniu).
 • Róże są tworzone na bieżąco, lub uzupełniane gdy ktoś z modlitwy wypadnie.
 • W przypadku potrzeby zrezygnowania z modlitwy w róży internetowej (np. gdy zakładamy samodzielnie różę w parafii), wystarczy to zgłosić ([email protected]) - miejsce zostanie zwolnione dla kolejnej osoby.
 • W zgłoszeniu - ze względów porzadkowych - podajemy tylko nasze własne dzieci, a wszystkie inne, np. dzieci chrzestne, zięciów, synowe, dzieci adoptowane na odległość, itp. dołączamy w modlitwie duchowo – i tak samo korzystają z jej owoców.
 • Może się zdarzyć, że z przyczyn technicznych comiesięczny mail z systemu nie dotrze. W tej sytuacji należy sprawdzić swoje skrzynki pocztowe, w tym folder SPAM i różne inne zakładki na poczcie, a także spróbować wyszukać w poczcie "Różaniec Rodziców". Nawet jeśli wiaodmość się nie znajdzie, to wszystkie informacje są dostępne po zalogowaniu na stronie, w zakładce "Moja różą".
 • Przesyłane rozważania są przykładowe i mają być tylko pomocą w rozważaniach danych tajemnic. Można stosować własne rozważania.