Wydarzenia

Jubileusz 25 lat wspólnoty MaranaTha - rozpoczynamy uroczystym Zawierzeniem na Jasnej Górze w dniu 07 maja na mszy świętej o godz. 18.30 - Zapraszamy Rodziców różańcowych!

7 maja 2022

W tym roku przypada jubileusz ocznicę 25 lat wspólnoty MaranaTha - rozpoczynamy uroczystym Zawierzeniem na Jasnej Górze  w dniu 07 maja na mszy świętej o godz. 18.30. Będzie to w ramach naszej wspólnotowej pielgrzymki na Jasną Górę właśnie tego dnia.


Zapraszamy również wszystkich członków Różańca Rodziców do obecności tego dnia na Jasnej Górze i łączności duchowej. To właśnie z duchowości wspólnoty Marana Tha i z inspiracji naukami naszego lidera i twórcy wspólnoty, śp. ks. Andrzeja Kowalczyka, powstała inicjatywa modlitwy Różańca Rodziców. Zawierzamy wszystkie dzieła wspólnoty, jej rozwój i całą przyszłość, nowe zadania i wyzwania.  Niech Maryja będzie nam opiekunką i przewodniczką. Będziemy zawierzać również naszą modlitwę rodzicielską.


W imieniu moderatora wspólnoty Marana Tha zapraszam również cały różaniec Rodziców tego dnia do odwiedzenia Jasnej Góry i wspólnej modlitwy - dziękczynnej za otrzymane łaski, z prośba o dalsze prowadzenie!


Maryjo, Królowo Polski - módl się za nami. Więcej informacji na ten temat na stronie wspólnoty :  http://www.marana-tha.pl/

Nadchodzące wydarzenia