Wydarzenia

Zapraszamy na pierwsze rekolekcje Różańca Rodziców dla animatorów i zaangażowanych rodziców, które odbędą się w dniach 11-13 lutego w polskim Loretto k/Wyszkowa, które poprowadzi wspólnota Marana Tha. Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli … i będziecie moimi uczniami. Termin zgłoszeń przedłużony do 06 lutego!

11 lutego 2022

Pierwsze ogólnopolskie rekolekcje formacyjne Różańca Rodziców !  Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli …  i będziecie moimi uczniami.


Z ogromną radością zapraszamy animatorów i zaangażowanych rodziców z całej Polski na wyjątkowe rekolekcje ewangelizacyjne, prowadzone przez ks. Wojciecha Lange, lidera  wspólnoty Marana Tha  z Gdańska, z której wywodzi się Różaniec Rodziców i animatorów wspólnoty, w tym inicjatorów modlitwy  RR.  W takim gronie spotkamy się po raz pierwszy! Liczymy, na to że  przybędą animatorzy z większości diecezji z całej Polski, aby wspólnie się modlić, przeżywać czas rekolekcji, zapoznawać się z duchowością  Wspólnoty, w której narodził się Różaniec Rodziców oraz dzielić się swoimi doświadczeniami i świadectwami działania Łaski Bożej! Kochani potraktujmy to zaproszenie osobiście - to Maryja zaprasza ciebie do swego Domu w Loretto.


Rekolekcje odbędą się w weekend 11-13 lutego w polskim Loretto  koło Wyszkowa (woj. mazowieckie), początek ok. 17.30 w piątek, zakończenie w niedziele ok. 15.30. W programie codziennie msza święta, katechezy, modlitwy o uzdrowienie, modlitwa przebaczenia, modlitwa o wylanie Ducha Świętego. Zaplanowaliśmy też czas na pytania i odpowiedzi  nt. Różańca Rodziców oraz czas świadectw i wymiany doświadczeń.


Koszt pobytu w domu rekolekcyjnym wraz z posiłkami  wynosi  240 zł, koszt udziału bez noclegów wynosi 120 zł,  koszty  organizacji rekolekcji wg. dobrowolnej ofiary.  Termin zgłoszeń  i zapisów przedłużamy co najmniej do dnia 06 lutego lub wyczerpania wolnych miejsc. Pierwszy termin wynikał z konieczności potwierdzenia Siostrom Loretankom, że grupa się zbierze. Teraz wiemy, że tak, a zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do jak najwcześniejszej rejestracji, zgłoszenia będą przyjmowane zgodnie z kolejnością, zaś nastepne osoby będą wpisywane na listę rezerwową. Osoby bez konieczności noclegu nie podlegają limitowi.


W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, funkcje w RR (animator, koordynator w parafii, rodzic z róży), nr. telefonu / maila,  miejscowość oraz diecezję z której pochodzi.


Zapisy  mailem na adres [email protected] ;      zgłoszenia  telefoniczne  pod numerem telefonu    58 550 10 15    


 Ireneusz Rogala


Koordynator Różańca Rodziców


PM AMDG

Nadchodzące wydarzenia