Wydarzenia

VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca, Jasna Góra, 5 - 6 czerwca 2020 r. Włączamy się w tą pielgrzymkę z otwartymi sercami!

6 czerwca 2020

Razem z miesięcznikiem Różaniec  już teraz zapraszamy wszystkich rodziców modlących się za swoje dzieci na rózńcu na VIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca, Jasna Góra, 5 - 6 czerwca 2020 r.  Tegorocznym hasłem pielgrzymki są słowa : Wszystko postawiłem na Maryję - nawiązujące do dwu wielkich postaci Kościoła w Polsce. Do św. Jana Pawła II i do Prymasa Tysiąclecia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Niech te słowa będą nam światłem w naszej codziennej modlitwie. My również wszystko stawiamy na Maryję, ufająć Jej, powierzając Jej nasze dzieci i kochając Ją z całego serca!  Przybądźmy na Jasną Górę z naszymi różami, emblematami i otwartymi gorącymi sercami!


Pierwszy raz pielgrzymowaliśmy na Jasną Górę wraz z Żywym Różańcem w ubiegłym roku. Choć było nas stosunkowo niewielu jeszcze to uczyniliśmy początek. Niech w tym roku Różaniec Rodziców będzie widoczny na jasnogórskich błoniach. Włączamy się w życie Żywego Różańca, w pielgrzymowanie i w modlitwę. Niech nass zobaczą nasi bracia i nasze siostry, a my niejako podziękujmy im za ten skarb wiary i modlitwy jaki oni obronili dla Polski i dla Kościoła!