Wydarzenia

Kadyny k/Elbląga - Modlitwa o Pokój z o. J. Manijacalem. Kontynuacja modlitwy przebłagalnej za grzechy przeciwko prymatowi ojcostwa, godności mężczyzny i kobiety, świętości życia, nierozerwalności małżeństwa, w kościele OO. Cystersów pw. MB KKP w Gdańsku-Oliwie odbywającej się w każdy drugi piątek miesiąca.

13 października 2017

W 100-rocznicę zakończenia Objawień Fatimskich odbędzie się  W DUCHU POKUTY MODLITWA O POKÓJ.  Modlitwa ta będzie z udziałem kapłanów, pielgrzymów i gości z kraju i zagranicy na franciszkańskim wzgórzu w Kościele w Kadynach w piątek 13 października 2017 roku.


Organizatorzy serdecznie zapraszają przybycia w piątek 13 października 2017 roku, aby pod przewodnictwem  o. Jamesa Manjackala MSFS, Misjonarza Miłosierdzia z Indii  przeżyć ten wyjątkowy i ważny dzień w duchu pokuty i przebłagania za grzechy.


Będziemy wspólnie modlić się o wciąż  zagrożony POKÓJ i tym samym przyczyniać się do wypełniania  próśb Matki Bożej Fatimskiej, by wynagradzać Jej Niepokalanemu Sercu.


Rozpoczęcie o godz. 10.00


W planie dnia:


10:00 - Różaniec


10:30 - I Konferencja


12:00 - Przerwa


12:30 - II Konferencja


14:00 - Przerwa


15:00 - Msza św. z kazaniem


17:00 - Nabożeństwo


18:00 - Zakończenie


Do przeżycia MODLITWY O POKÓJ przygotowujemy się także poprzez:


 Jest to też nawiązanie  do modlitwy przebłagalnej za grzechy przeciwko godności mężczyzny i kobiety, prymatowi ojcostwa, świętości życia, nierozerwalności małżeństwa, na którą zapraszamy w każdy drugi piątek miesiąca do kościoła OO. Cystersów pw. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej  w Gdańsku-Oliwie


Zachęcamy aby włączać się również poprzez modlitwę indywidualną i we wspólnocie, o którą gorąco prosimy.

Nadchodzące wydarzenia