Matka Boża Oliwska

Patronka Modlitwy Różańcowej Rodziców w Intencji Dzieci.

Aktualności
15
paź
Czas dziękowania za łaski i zaproszenie na rekolekcje BYĆ JAK MARYJA!

Setna rocznica objawień fatimskich za nami, Przed nami zadanie, aby to wszystko wprowadzać w codzienne nasze życie w Różańcu Rodziców. Pierwsza okazja – rekolekcje maryjne w Grodzisku Mazowieckim  - już w sobotę 21.X 2017r


czytaj więcej ->

Czytaj więcej
9
paź
Jak szczęśliwa Polska cała, w niej Maryi kwitnie chwała!

Jak szczęśliwa Polska cała, w niej Maryi kwitnie chwała! Od Bałtyku po gór szczyty, kraj nasz płaszczem Jej okryty! Niech Bóg będzie uwielbiony za Różaniec do granic w Narodzie Polskim w sercach Polaków i na całym świecie! Było nas z rózańcami ponad milion!


 czytaj wiecej

Czytaj więcej
4
paź
Różaniec do granic! Modlitwa za Polskę i świat!

Dni i godziny dzielą nas od wielkiego spotkania modlitwy na granicach Polski i nie tylko. RÓŻANIEC DO GRANIC -modlitwa Różańcowa za Polskę i świat, o pokój i wynagrodzenie za grzechy świata przekroczyło granice.


 


czytaj wiecej

Czytaj więcej
Świadectwa
Róża w mojej parafii

W mojej parafii założyłam Różę różańca rodziców św. Ojca Pio, dlatego chcę zrezygnować z róży internetowej w której modliłam się kilka lat. Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Chwała Panu. Tworzy się już trzecia róża w ciągu października i na pewno będą kolejne, zainteresowanie jest ogromne.

Modlę się ponad rok za swoich synów

Należę do róży pw. Św. Andrzeja Świerada za dzieci i modlę się za swoich dwóch synów. Gdy w kwietniu byłam na pielgrzymce w Częstochowie, starszy syn miał wypadek na motocyklu, przekoziołkował przez auto i upadł na krawężnik. Okazało się że ma tylko potłuczenia. Wiem, że był to cud.

Modlitwa różańcowa działa!

Modlitwa różańcowa przynosi efekty nawet takim niedowiarkom jak ja. Chociaż się modliłam to efektów nie było, nie widziałam. Po jakimś czasie zadzwonił telefon i usłyszałam głos animatora.

Mieszka z nami od pięciu lat

Należeliśmy wtedy z mężem do kręgu biblijnego do którego należała także Pani Ola (starsza Pani około sześćdziesiątki). Kiedy usłyszała naszą opowieść stwierdziła-załóżcie różaniec rodziców modlących się za dzieci. Poszliśmy za tym głosem i od tego dnia Pan Bóg przesadził nas z "pociągu spalinowego" na "super expres".

Materiały
Konferencja ks. Nawrota

Konferencja i homilia ks. Jacka Nawrota o Ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Homilia i świadectwo

Homilia O. Gracjana Landowskiego i świadectwo Ireneusza Rogali o ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Wywiad w Dom Józefa TV

Wywiad nt. Różańca Rodziców w Dom Józefa TV. Obejrzyj tutaj.

Audycja w Radio Maryja (2017)

Doświadczenie Nadziei, Miłości i Mocy Bożej. Odsłuchaj tutaj.